Planując wykonanie nowego pokrycia dachowego, musimy pamiętać o zakupie okien dachowych. Pełnią one wiele ważnych funkcji – zapewniają dostęp do światła, dbają o odpowiednią wentylację pomieszczenia, podnoszą komfort przebywania na poddaszu. Oferujemy różne rodzaje okien dachowych, dostosowane do charakteru pomieszczeń usytuowanych na ostatnim piętrze budynków mieszkalnych oraz poddaszy domów jednorodzinnych.

Należy zwrócić uwagę, że okna połaciowe odpowiedzialne są za przenikanie światła do wnętrza budynku – mogą dostarczać nawet o 50% więcej światła niż tradycyjne okna pionowe. Dzięki temu pomieszczenia są lepiej doświetlone, a co za tym idzie sprawiają przyjemniejsze i bardziej komfortowe wrażenie.

Bardzo ważna jest również izolacyjność cieplna oraz akustyczna oferowanych okien. Producenci tacy jak Roto, Velux czy też Fakro podają współczynnik przenikania ciepła, który określony jest literą U. Oczywiście im jest on niższy tym lepiej. O akustyczności decyduje natomiast współczynnik Rw, wyrażony w decybelach. W tym przypadku – im wyższa wartość dB, tym korzystniej. Oznacza to bowiem, że okno we właściwy sposób tłumi dźwięki dochodzące z zewnątrz.

Specjalizujemy się w sprzedaży okien do poddaszy znanych i cenionych marek: FAKRO, ROTO, VELUX oraz SKYLIGHT. To produkty gwarantujące odpowiednią izolację termiczną oraz wyróżniające się ciekawą stylistyką. Ponadto wszystkie z oferowanych przez nas systemów okiennych są funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Wybór właściwego okna dachowego to spore wyzwanie. Doradcy w Centrum Dachowym pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Oferujemy

fakro

FAKRO

Akcesoria
Kołnierze
Okna
Schody
Świetliki
Wyłazy

roto

ROTO

Akcesoria
Kołnierze
Okna
Schody
Wyłazy

skylight

SKYLIGHT

Akcesoria
Kołnierze
Okna
Wyłazy

velux

VELUX

Akcesoria
Kołnierze
Okna
Świetliki
Wyłazy